Krem Lagrend usuwa zmarszczki?

Marzeniem każdej kobiety jest znalezienie skutecznego sposobu, który pozwoli zatrzymać młody wygląd skóry. Niestety wiele przetestowanych kremów, maseczek czy nawet domowych metod walki ze zmarszczkami okazuje się nieskuteczne.  Jednak dzięki opracowaniu transbłonowego sposobu przenikania substancji czynnych udało się opracować krem, którego skuteczność porównywalna jest z zabiegami medycyny estetycznej, które w porównaniu do zwykłej aplikacji kremu są drogie, inwazyjne i bolesne.

Usuwanie zmarszczek kremem Lagrend

Francuska modelka Maria Lagrend wraz z zespołem naukowców podjęła się wynalezienia prostej metody na zmarszczki, dostępnej dla każdej kobiety. Wyjątkowość kremu Lagrend polega na połączeniu mocy naturalnych składników, znanych od wieków z najnowszymi odkryciami nanotechnologii. Pozwoliło to na stworzenie kremu, który zawiera kwas hialuronowy, kolagen oraz kompleks odmładzających olejków, których biodostępność została wielokrotnie zwiększona przez zminiaturyzowanie ich cząsteczek. Dzięki tak niewielkim rozmiarom wszystkie składniki aktywne są w stanie samoczynnie przedostać się przez pory skóry aż do warstw skóry właściwej, w których dochodzi do powstawania uszkodzeń struktury białkowej, co objawia się zmarszczkami i przebarwieniami.  Krem Lagrend regeneruje uszkodzenia łańcuchów elastyny i kolagenu, a także uzupełnia niedobór kwasu hialuronowego, który jest istotnym elementem wiążącym wodę w naskórku.

Jakie są efekty stosowania kremu Lagrend?

Już po 4 tygodniach kuracji nowoczesną formułą kremu Lagrend dochodzi do spłycenia zmarszczek i wzrostu jędrności skóry. Twarz staje się promienna, a takie niedoskonałości jak przebarwienia ulegają rozjaśnieniu. Co więcej, dzięki odzyskaniu właściwego poziomu nawilżenia skóra staje się miękka i jedwabista, a poprawa jej kondycji przeciwdziała powstawaniu kolejnych zmarszczek. Kobiety stosujące krem Lagrend oceniają, że już po miesiącu stały się młodsze nawet o 10 lat.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*