Lekarze mówią o Zielonej Kawie

Chciałabym podzielić się z Państwem moimi doświadczeniami  oraz opowiedzieć o produkcie, który bardzo często polecam swoim pacjentom. Takim produktem jest suplement zawierający ekstrakt z zielonej kawy.

Nieprażone ziarna kawy zachowują swój naturalny kolor oraz zawierają ogromne bogactwo naturalnych substancji, z których najważniejszy jest kwas chlorogenowy. Związek ten należy do polifenoli i jest bardzo silnym antyoksydantem – hamuje przebieg procesów starzenia oraz chroni organizm przed chorobami wywołanymi szkodliwym działaniem wolnych rodników.

Naukowcy postanowili potraktować kwas chlorogenowy jako naturalny lek i tak powstały tabletki na odchudzanie Zielona Kawa.  Zalecam te tabletki wszystkim moim pacjentom, którzy borykają się z otyłością, cukrzycą lub miażdżycą. Dzięki temu bez zastosowania chemicznych preparatów możliwe jest uregulowanie poziomu cukru w organizmie oraz odtłuszczenie układu krwionośnego i wątroby. Przywrócenie harmonii procesów przebiegających w organizmie prowadzi również do unormowanie metabolizmu, co sprawia, że organizm pozbywa się patologicznie zgromadzonego tłuszczu.

Tabletki na odchudzanie Zielona Kawa według badań naukowych są w stanie spalić nawet ponad 8 kg w ciągu 14 tygodni. Co ciekawe osoby poddane testom nie stosowały w tym czasie żadnych diet i nie uprawiały sportu.  Kwas chlorogenowy pobudza organizm do samoczynnego spalenia zgromadzonej tkanki tłuszczowej.

Zielona Kawa nie tylko odchudza, ale również dodaje sił witalnych, ponieważ organizm pozbywa się zgromadzonych w nim toksyn.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*