Mangostan – naturalne źródło kwasu HCA

Kobiety, które mają zamiar zrzucić zbędne kilogramy zastanawiają się nad najlepszym środkiem odchudzającym. Ostatnio furorę wywołały tabletki z Garcinią Cambogią, czyli naturalny składnik, który działa na zasadzie  podobnej, jak inne środki, jednak nie zawiera kofeiny i innych substancji pobudzających. 

Szczegółowiej: jest to owoc z drzewa tamarynowca, który zawiera kwas hamujący (bezpośrednio w wątrobie) produkcję tłuszczu. To co wyróżnia ją od innych suplementów jest działanie właśnie wątrobie, a nie w ośrodkach nerwowych w mózgu. Garcinia nie powoduje również złych nastrojów, jakie pojawiają się u osób chcących schudnąć – wręcz przeciwnie, produkowana jest zwiększana ilość serotoniny.

Mangostan, czyli naturalne źródło kwasu HCA

W 2011 roku najlepszym suplementem diety na odchudzanie okrzyknięto Weight Loss. Nie bez przyczyny, ponieważ w swoim składzie zawiera on Garcinię, której główną zaletą jest hamowanie powstawanie tłuszczu w organizmie. Warto zaznaczyć, że w skład Garcinii wchodzi kwas HCA, którego skutkiem jest wstrzymanie produkcji cukrów we krwi, a także wywoływanie uczucia sytości. istotą rzeczą jest odróżnienie blokowania tłuszczu od jego spalania.  Blokowanie uniemożliwia przyjmowanie przez organizm nowych tłuszczów, zaś spalanie to usuwanie tłuszczu, który już jest w organizmie. Oczywiście dla nas bardziej skuteczne jest blokowanie, ponieważ nie szkodzi zdrowiu.  Kolejnym pozytywnym aspektem jest walka z cholesterolem, a także brak skutków ubocznych, czyli senności, mdłości, bądź problemy z ciśnieniem.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*