Tabletki CGA800 a inne suplementy z zieloną kawą

4 elementy, których należy unikać kupując tabletki na odchudzanie zawierające ekstrakt z zielonej kawy. Poniżej zamieszczamy pomocne wskazówki dla każdej osoby, która myśli o zakupie tabletek z zieloną kawą:

Unikaj “Bezpłatnych próbek”

Które zazwyczaj wyglądają lepiej niż działają. Wielu dystrybutorów oferuje bezpłatne próbki, aby zachęcić do zakupu, ale musisz zdawać sobie sprawę z tego, że na świecie nie ma nic za darmo. Za zamówione próbki często pobierana jest opłata za przesyłkę lub inne koszty manipulacyjne, które sprawiają, że produkt jest droższy od tego, który znajduje się w regularnej sprzedaży. 

Unikaj firm, które żądają podania numeru karty kredytowej

Za „darmowe próbki”. Tego typu działania często zmierzają do tego, aby pobierać od Ciebie opłaty, o których nie będziesz informowany i z których nie będziesz się mógł wycofać.

Unikaj nietypowego mieszanek

  Jeśli poszukujesz tabletek na odchudzanie najwyższej jakości upewnij się, że w ich składzie nie znajdują się składniki dodatkowe, które mogłyby blokować działanie kwasu chlorogenowego. 

Unikaj przedawkowania

 Niektóre firmy są tak zdeterminowane w swoich działaniach na pozyskanie nowych klientów, że wprowadzają do dystrybucji tabletki o bardzo wysokim stężeniu kwasu chlorogenowego. Pamiętaj, że zalecane dzienne spożycie ekstraktu z zielonej kawy nie powinno przekraczać 800 mg. Przedawkowanie może doprowadzić do wystąpienia niepożądanych skutków ubocznych i może być niebezpieczne dla Twojego zdrowia.  

Jaki produkt jest wobec tego najlepszym wyborem?

Decydując się na zakup tabletek na odchudzanie zielona kawa wybieraj wyłącznie produkty o potwierdzonej na rynku renomie, które cieszą się zaufaniem wśród klientów a ich etykiety zawierają informacje w Twoim języku ojczystym. Jeśli chcesz sprawdzić cenę tabletek na odchudzanie zielona kawa znajdujących się w naszej ofercie przejdź do formularza zamówienia.

Źródła informacji:

Joe A. Vinson, Bryan R. Burnham, Mysore V Nagendran: Randomized, double-blind, placebo-controlled, linear dose, crossover study to evaluate the efficacy and safety of a green coffee bean extract in overweight subjects. Diabetes Metab Syndr Obes. 2012; 5: 21–27.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*